Dlaczego VegeLIO…?

You are currently viewing Dlaczego VegeLIO…?

Dlaczego VegeLIO…?

Nasz produkt to żywność liofilizowana. To fantastyczna, zdrowa przekąska lub posiłek dla wszystkich, którzy dbają o to, aby zdrowa żywność gościła na stałe w ich diecie.

Nasza mieszanka zawiera 9 warzyw liofilizowanych, 3 zioła liofilizowane, kurkumę, pieprz czarny i niewielką ilość soli.

Jest to idealny produkt do szybkiego przygotowania wywaru warzywnego, lub mięsnego, można nim „dosmaczyć” większość potraw, wzbogacić koktajl, dodać do serka białego, naleśników, ale także chrupać ze smakiem.

Używając VegeLIO zyskujemy więcej czasu dla siebie i rodziny, bo mamy pełnowartościowe warzywa i zioła zawsze pod ręką, także wtedy gdy w domu zabrakło warzyw, lub dostęp do nich jest utrudniony, np. podczas lockdownu.. Jest on szczelnie zamknięty w wygodnym opakowaniu, które można wykorzystać ponownie lub oddać do recyklingu.

Nieodzownym atutem liofilizowanego warzywa i zioła, będących składnikami VegeLIO, jest jego naturalny smak, kolor, aromat, lekkość i  długi termin przydatności. Nie zawiera on konserwantów,  sztucznych barwników,  zachowuje wartości witamin i minerałów świeżego produktu. 

Wszystkie warzywa i zioła są najwyższej jakości i pochodzą z Polski.

VegeLIO znajduje szerokie zastosowanie w domu, można zabrać go na wycieczkę, pod namiot, na wyprawę wysokogórską, wakacyjny wypad kamperem…

Nasza mieszanka jest odpowiednia dla mięsożerców, ale też dla VEGAN. Nie muszą obawiać się o jej skład osoby na diecie bezglutenowej. VegeLIO to wysoka zawartość błonnika pokarmowego-16g/100g produktu, jest bez dodatku cukru-zawiera tylko cukry naturalnie występujące, a 11,5% wartości energetycznej pochodzi w nim z białka. 

Po prostu PYCHA!